TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Paseo Maritimo 17, loc. A 13

S.C. de Tenerife, Los Cristianos

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Rezerwacji wybranych atrakcji można dokonać na kilka sposobów

 

Rezerwacja on-line w cenie promocyjnej, minimum 48 godzin przed realizacją. Przeglądając naszą ofertę znajdziesz opisy atrakcji. Obok każdej z nich znajduje się zielony przycisk REZERWUJ. Po naciśnięciu zostaniesz przeniesiony do systemu automatycznej rezerwacji. W formularzu wypełniasz wymagane pola: datę, dane kontaktowe, dane osobiste, miejsce zamieszkania podczas urlopu (np. nazwa hotelu). Będzie to miejsce odbioru na wycieczkę. Wybierasz formę płatności: karta płatnicza lub PayPal. Dokonujesz opłatę. Na wskazany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie transakcji.  W ciągu 12 godzin roboczych otrzymasz wiadomość e-mail z dokładnymi informacjami od organizatora wycieczki. W e-mailu znajdziesz bilet, który należy wydrukować. Bilet jest na okaziciela, należy go przekazać podczas odbioru z miejsca zamieszkania w dniu wycieczki. W razie jakichkolwiek pytań lub powstałych niejasności kontaktuj się z naszym lokalnym biurem +34 671 40 73 80.

 

Spotkanie w hotelu. Wybraną atrakcję można wykupić po przyjeździe na wyspę. Nasz przedstawiciel może również przeprowadzić dla Ciebie spotkanie informacyjne. Opowie o wszystkich atrakcjach i miejscach do zwiedzania. Dokona rezerwacji i sprzedaży biletów. W tym celu należy umówić się na spotkanie. Takiej rezerwacji możesz dokonać wysyłając do nas wiadomość e-mail (office@aventura-excursions.com) lub dzwoniąc na nr. +34 671 40 73 80. Będziemy potrzebowali twoje dane kontaktowe i miejsce zamieszkania.

 

Rezerwacja przez e-mail. Jeżeli chciałbyś dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, aby otrzymać promocyjne ceny nie używając karty płatniczej możesz zarezerwować wybrane atrakcje wysyłając wiadomość e-mail. Dołącz również swoje dane kontaktowe i miejsce zamieszkania na wyspie. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu bankowego. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy potwierdzenie i bilety, oraz wiadomości SMS przypominające o wycieczce. Możesz przesłać nam potwierdzenie przelewu dla przyspieszenia formalności.

 

 

 

UWAGA dla Teneryfy i Gran Canarii!

Wszystkie atrakcje są organizowane w turystycznej południowej części wyspy. Odbiory nie są przeprowadzane z północnej części. W sytuacji zamieszkania na północy należy we własnym zakresie dotrzeć na miejsce organizowania wycieczki lub najbliższego miejsca odbioru. W razie zmiany miejsca zamieszkania wystarczy nas powiadomić i podać nowe miejsce odbioru.

 

REZERWACJA

Jak dokonywać rezerwacji wybranych atrakcji ?

AVENTURA

KONTAKT

  1. en

E X C U R S I O N S

REZERWUJ TERAZ

Zapoznaj się z ofertą

Ciekawostki o Teneryfie