TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Paseo Maritimo 17, loc. A 13

S.C. de Tenerife, Los Cristianos

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mieli świetną zabawę. Płyniemy skuterami wodnymi wzdłuż niezwykle pięknych klifów południowego wybrzeża Teneryfy. Są tam jaskinie i groty w które można wpłynąć. Istnieją dzikie plaże niedostępne od strony lądu. Sami decydujecie o prędkości płynięcia, możecie skakać na falach lub korzystać z dobrej pogody i pięknych widoków. Ponadto, bardzo często można zobaczyć delfiny i wieloryby.

 

Dowiedz się więcej

 

Safari na skuterach wodnych

REZERWUJ

Zobaczyć podwodny świat Atlantyku jest dość łatwo! Z portu San Miguel codziennie wypływa podwodna łódź. Razem z turystami zanurza się na głębokość do 30 metrów. Przez okna można obserwować podwodne życie oceanu. Duże ławice ryb, wielkie płaszczki i wiele innych. Przewodnik wycieczki opowiada o podwodnym świecie ukrytym przed oczami większości ludzi. Wycieczka trwa 50 min.

 

Łódź podwodna

REZERWUJ

Pomiędzy wyspami, Teneryfą i La Gomerą żyje wiele rodzin wielorybów z gatunku "walenie piloty". Oglądamy je podczas każdego rejsu i bardzo często spotykamy również delfiny. Te przepiękne zwierzęta chętnie się prezentują przed przepływającymi łodziami. Wzbudzają one zachwyt oglądającej je publiczności.


Podczas rejsów płyniemy wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża, gdzie jest tak wiele pięknych plaż, klify i wąwozy. Zazwyczaj łodzie zatrzymują się przy linii brzegowej i dają możliwość pływania i snurkowania z maskami.

 

Rejsy oceaniczne (oglądanie wielorybów i delfinów)

 

Diamant - szklane dno (14 osobowy) - 2h

REZERWUJ

 -

Abrazo - katamaran (12 osobowy) - 3h

REZERWUJ

c

Must Cat - katamaran

REZERWUJ

Rejsy po Ocanie Atlantyckim - oglądanie delfinów i wielorybów

AVENTURA

E X C U R S I O N S

KONTAKT

  1. en