TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Av. La Gaviota 1, lok. A3, Varadero

S.C. de Tenerife, Playa la Arena

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Rezerwacji wybranych atrakcji można dokonać na kilka sposobów

 

Rezerwacja on-line w cenie promocyjnej, minimum 48 godzin przed realizacją. Przeglądając naszą ofertę znajdziesz opisy atrakcji. Obok każdej z nich znajduje się zielony przycisk REZERWUJ. Po naciśnięciu zostaniesz przeniesiony do systemu automatycznej rezerwacji. W formularzu wypełniasz wymagane pola: datę, dane kontaktowe, dane osobiste, miejsce zamieszkania podczas urlopu (np. nazwa hotelu). Będzie to miejsce odbioru na wycieczkę. Wybierasz formę płatności: karta płatnicza lub PayPal. Dokonujesz opłatę. Na wskazany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie transakcji.  W ciągu 12 godzin roboczych otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z dokładnymi informacjami od organizatora wycieczki. W e-mailu znajdziesz bilet, który należy wydrukować. Bilet jest na okaziciela, należy go przekazać podczas odbioru z miejsca zamieszkania w dniu wycieczki. Dzień przed wykupioną atrakcją otrzymasz SMS przypominający. W razie jakichkolwiek pytań lub powstałych niejasności kontaktuj się z naszym lokalnym biurem +34 671 40 73 80.

 

Spotkanie w hotelu. Wybraną atrakcję można wykupić po przyjeździe na wyspę. Nasz przedstawiciel może również przeprowadzić dla Ciebie spotkanie informacyjne. Opowie o wszystkich atrakcjach i miejscach do zwiedzania. Dokona rezerwacji i sprzedaży biletów. W tym celu należy umówić się na spotkanie. Takiej rezerwacji możesz dokonać wysyłając do nas wiadomość e-mail (offce@aventura-excursions.com) lub dzwoniąc na nr. +34 671 40 73 80. Będziemy potrzebowali twoje dane kontaktowe i miejsce zamieszkania.

 

Rezerwacja przez e-mail. Jeżeli chciałbyś dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, aby otrzymać promocyjne ceny nie używając karty płatniczej możesz zarezerwować wybrane atrakcje wysyłając wiadomość e-mail. Dołącz również swoje dane kontaktowe i miejsce zamieszkania na wyspie. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu bankowego. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy potwierdzenie i bilety, oraz wiadomości SMS przypominające o wycieczce. Możesz przesłać nam potwierdzenie przelewu dla przyspieszenia formalności.

 

 

 

UWAGA dla Teneryfy i Gran Canarii!

Wszystkie atrakcje są organizowane w turystycznej południowej części wyspy. Odbiory nie są przeprowadzane z północnej części. W sytuacji zamieszkania na północy należy we własnym zakresie dotrzeć na miejsce organizowania wycieczki lub najbliższego miejsca odbioru. W razie zmiany miejsca zamieszkania wystarczy nas powiadomić i podać nowe miejsce odbioru.

 

REZERWACJA

Jak dokonywać rezerwacji wybranych atrakcji ?

КОНТАКТЫ

E X C U R S I O N S

REZERWUJ TERAZ

Zapoznaj się z ofertą

Ciekawostki o Teneryfie

AVENTURA