TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Av. La Gaviota 1, lok. A3, Varadero

S.C. de Tenerife, Playa la Arena

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mieli świetną zabawę. Płyniemy skuterami wodnymi wzdłuż niezwykle pięknych klifów południowego wybrzeża Teneryfy. Są tam jaskinie i groty w które można wpłynąć. Istnieją dzikie plaże niedostępne od strony lądu. Sami decydujecie o prędkości płynięcia, możecie skakać na falach lub korzystać z dobrej pogody i pięknych widoków. Ponadto, bardzo często można zobaczyć delfiny i wieloryby.

 

Dowiedz się więcej

 

Safari na skuterach wodnych

REZERWUJ

Zobaczyć podwodny świat Atlantyku jest dość łatwo! Z portu San Miguel codziennie wypływa podwodna łódź. Razem z turystami zanurza się na głębokość do 30 metrów. Przez okna można obserwować podwodne życie oceanu. Duże ławice ryb, wielkie płaszczki i wiele innych. Przewodnik wycieczki opowiada o podwodnym świecie ukrytym przed oczami większości ludzi. Wycieczka trwa 50 min.

 

Łódź podwodna

REZERWUJ

Pomiędzy wyspami, Teneryfą i La Gomerą żyje wiele rodzin wielorybów z gatunku "walenie piloty". Oglądamy je podczas każdego rejsu i bardzo często spotykamy również delfiny. Te przepiękne zwierzęta chętnie się prezentują przed przepływającymi łodziami. Wzbudzają one zachwyt oglądającej je publiczności.


Podczas rejsów płyniemy wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża, gdzie jest tak wiele pięknych plaż, klify i wąwozy. Zazwyczaj łodzie zatrzymują się przy linii brzegowej i dają możliwość pływania i snurkowania z maskami.

 

Rejsy oceaniczne (oglądanie wielorybów i delfinów)

 

Diamant - szklane dno (14 osobowy) - 2h

REZERWUJ

 -

Abrazo - katamaran (12 osobowy) - 3h

REZERWUJ

c

Must Cat - katamaran

REZERWUJ

Rejsy po Ocanie Atlantyckim - oglądanie delfinów i wielorybów

E X C U R S I O N S

КОНТАКТЫ

AVENTURA