TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE ?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Av. La Gaviota 1, lok. A3, Varadero

S.C. de Tenerife, Playa la Arena

 

ADRES BIURA

KONTAKT

 

Funtour: Jungle + Aqualand (podwójny bilet)

Odwiedź dwa Parki, LJungle i Aqualand i zaoszczędzić 14 euro. Bilet nie ma określonej daty, możesz odwiedzić parki dowolnego dnia.

 

 

Dorośli - 36.00 euro

Dzieci do10 lat - 26.00 euro

Dzieci 3-4 lat - 12.00 euro

(dzieci do 3 lat bezpłatnie)

 

REZERWUJ

Rodziny z dziećmi zachęcamy do odwiedzenia Aqualandu. Jest to park wodny gdzie zbudowano wiele atrakcji i zjeżdżalni dla dzieci. Odbywa się w nim spektakularny pokaz delfinów (pokaz jest wliczony w opłatę za wstęp). Za dodatkową opłatą można wziąć udział w specjalnym programie z delfinami, w czasie którego można wejść do wody, pogłaskać delfiny i robić zdjęcia.

 

Aqualand

REZERWUJ

REZERWUJ

Piękny Park z orłami znajduje się w pobliżu turystycznej dzielnicy Las Americas. Jest domem dla tygrysów, pingwinów, iguanów, krokodyli i wielu innych zwierząt w otoczeniu bujnej roślinności. Po parku można spacerować i poczuć się jak w dżungli. Ścieżka prowadzi wieszącym mostem linowym i tunelami. Park przyciąga turystów jego niezwykłymi pokazami: egzotycznych, drapieżnych ptaków, orłów,  mówiących papug, dzioborożców, etc. Ponadto, niedawno uruchomiła nowy pomysł: pokaz lwów morskich.

Wszystkie pokazy są wliczone w cenę biletu.

 

Jungle Park (Park z orłami)

REZERWUJ

REZERWUJ

 

Twin Ticket: Loro + Siam (podwójny bilet)

Odwiedź dwa słynne Parki, Loro i Siam i zaoszczędzić 10 euro. Bilet nie ma określonej daty, możesz odwiedzić parki dowolnego dnia.

 

Dorośli - 58.00 euro

Dzieci do 12 lat - 39.50 euro

(dzieci do 6 lat bezpłatnie)

 

REZERWUJ

Chcesz się dobrze bawić? Odwiedź Siam Park, jeden z najlepszych parków wodnych na świecie! Każda atrakcja to niezapomniana przygoda. Spróbuj pokonać swoje lęki na wzgórzu "Tower of Power", gdzie zjeżdżalnia jest prawie pionowa i zjazd koczy się w basenie z rekinami. Lub możesz zrelaksować się i wybrać się na przejażdżkę pontonem na "rzece", który oprowadzi Cię po całym parku zanurzonym w zieleni. Istnieje również plaża z białym piaskiem, gdzie wywoływana jest sztuczna fala. Cały park zbudowany jest w stylu tajskim i bardzo ładnie urządzony. Gwarantujemy, że spędzicie w nim wspaniały dzień!

W 2015 roku, Siam Park został ogłoszony przez Trip Advisor najlepszym w Europie i drugim na świecie parkiem wodnym.

 

Siam Park

REZERWUJ

REZERWUJ

To park ze zwierzętami, ZOO - jedena z najbardziej znanych atrakcji Teneryfy. Wizyta w parku jest niesamowitą przygodą. Stworzono tam pingwinarium w którym panują warunki jak na Antarktydzie. Spacerujemy wśród goryli, tygrysów i wielu innych zwierząt. Obejżycie pokazy orek, delfinów, lwów morskich i papug. Otoczenie zwierząt przebywających w parku jest odtworzone tak aby czuły się w naturalnym środowisku. Wizyta w parku gwarantuje niezapomniane emocje .

W 2015 roku, Loro Park zdobył pierwsze miejsce w rankingu Trip Advisor najlepszych parków zoologicznych na świecie.


 

 

Loro Park

REZERWUJ

REZERWUJ

Najpopularniejsze parki rozrywki i zoo parki na Teneryfie

E X C U R S I O N S

КОНТАКТЫ

AVENTURA