TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE ?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Av. La Gaviota 1, lok. A3, Varadero

S.C. de Tenerife, Playa la Arena

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Chcesz wznieść się ponad góry i odkryć wspaniałe widoki na Teneryfie z lotu ptaka? Wycieczkę helikopterem z pewnością uznacie za najlepsze wspomnienie z pobytu na Teneryfie.  Trudno jest opisać emocje, które towarzyszą podczas tej wycieczki. Wybierz jedną z tras lotu i przygotuj się na niesamowitą przygodę, która Cię czeka.

 

Loty helikopterem

REZERWUJ

Kolejna wspaniała zabawa turystyczna to wyprawy kajakowe po Oceanie. Trochę wysiłku fizycznego, piękne widoki i miła atmosfera. Podróż odbywa się wzdłuż majestatycznych klifów Los Gigantes. Podziwiamy piękne doliny, wąwozy i jaskinie. Podczas przystanków można pływać i snurkować w krystalicznie czystej wodzie oceanu.

 

Kajaki

REZERWUJ

Na Teneryfie jest jeden z największych klubów kartingowych w Europie. Poczuj się ja zawodowy kierowca na profesjonalnym torze o długości 1200 metrów. Do wyboru jest wiele modeli gokartów o różnej mocy silników. Szybka jazda, kręte dróżki i wysoki poziom adrenaliny. Tablica wyników pokazuje czasy okrążeń i kolejność zawodników na torze, co pozwala poprawiać skuteczność prowadzenia i wynik.

 

Karting

REZERWUJ

Przejażdżka terenowymi pojazdami buggy to znakomity sposób na zapoznanie się z Teneryfą. Słoneczna pogoda 360 dni w roku pozwala na jazdę bez dachu. Zobaczycie wyspę od innej strony jadąc nie utwardzonymi drogami i podziwiając niezwykłe widoki. Safari na Buggy zapewnia świetną zabawę wszystkim uczestnikom.

 

Buggy safari

REZERWUJ

Piesza wycieczka pod opieką polskiego przewodnika. Zaczynamy w małej górskiej wiosce o nazwie Masca. Schodzimy w dół kanionem o tej samej nazwie. Towarzyszą nam niesamowite, piękne widoki. Docieramy do oceanu skąd zabiera nas łódź do portu w Los Gigantes. Grupa nie przekracza 8 osób. Zapewniamy uczestnikom sprzęt trekkingowy i przekąski. Odbiór z hotelu jest bezpłatny.

 

Trekking - V.I.P Masca ( po polsku )

REZERWUJ

Wycieczka na Wulkan Teide pod opieką polskiego przewodnika. Zapewniamy uczestnikom bezpłatny odbiór z miejsca zamieszkania, napoje z przekąskami i brakujący sprzęt trekkingowy. Grupa jest mała nie większa niż 8 osób. Odwiedzamy Park Narodowy "Teide" wpisany do światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Idziemy pomiędzy zastygłą lawą i wulkanicznymi skałami, obserwując endemiczną roślinność i różnego rodzaju minerały.

 

Trekking - V.I.P Teide ( po polsku )

REZERWUJ

Idziemy pomiędzy tarasowymi uprawami rolnymi w małej wiosce w południowej części Teneryfy, gdzie poznajemy lokalną faunę, florę i uprawy. Zapoznamy się z lokalną kulturą i osadnictwem.  Spróbujemy miejscowego wina i przekąsek nazywanych w Hiszpanii "Tapas". Wycieczka piesza jest łatwa do przejścia dla każdego i zajmuje około 2 godziny. Plus odpoczynki i degustacja.

 

Trekking - Tapas (spacer po górach)

REZERWUJ

Odkrywamy Park Narodowy "Teide" wpisany do światowego dziedzictwa UNESCO. Spacerujemy pomiędzy zastygłą lawą i wulkanicznymi skałami. Obserwujemy niezwykłą endemiczną roślinność i różnego rodzaju minerały. Dla chętnych istnieje możliwość wjazdu na szczyt wulkanu kolejką linową na wysokość 3550 m.n.p.m. Wiąże się to z dodatkowym kosztem - 26 euro i dzieci do 12 lat - 13 euro. Spacer zajmuje 2 godziny.

 

Trekking - Wulkan (spacer po górach) 

REZERWUJ

Dla aktywnych spacerowiczów proponujemy zejście górskim szlakiem. Wycieczka zaczyna się od odbioru z hotelu następnie mała grupa pod opieka przewodnika jedzie do górskiej miejscowości Maska znajdującej się na wysokości 650 m.n.p.m. Tam schodzimy kanionem o tej samej nazwie do oceanu. Długość trasy to około 8 kilometrów i zajmuje 3,5 do 4 godzin marszu. Po drodze podziwiamy jedne z najpiękniejszych widoków na Teneryfie. Na wybrzeżu mamy wolny czas i możemy korzystać z kąpieli w oceanie. Następnie zabiera nas łódź i płyniemy do portu w Los Gigantes.

REZERWUJ

-

Trekking - Masca (spacer po górach)

REZERWUJ

REZERWUJ

Wspaniała przygoda na świeżym powietrzu. Weź udział  w safari na quadach i zwiedzaj Teneryfę na niestandardowych trasach. W małej grupie, w towarzystwie doświadczonego przewodnika można pojechać w głąb lądu do najgłębszych zakątków i podziwiać spektakularne widoki. Gwarantujemy, że spędzicie niezapomniany dzień pełen przygód i dobrej zabawy. Do wyboru są trzy różne wycieczki. Teide - podróż na wulkan, jedno z najpopularniejszych miejsc na wyspie. Wycieczka po lesie w Parku narodowym i program najkrótszy pozwalający spróbować jazdy na Quadach w zamkniętym terenie.

 

Quad safari

REZERWUJ

Wyspy Kanaryjskie to jeden z najpopularniejszych ośrodków surfingu. Odbywają się na wyspach mistrzostwa świata kilku dyscyplin.  Teneryfa zapewnia znakomite warunki, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych surferów. Zajmujemy się bodysurfingiem, windsurfingiem, kitesurfingiem i paddle surfingiem. Możesz wypożyczyć sprzęt i surfować samodzielnie lub wziąć lekcje z instruktorem, który nauczy Cię jak stać na desce i jak chwycić falę.

 

Surfing

REZERWUJ

Teneryfa z lotu ptaka. Razem z polskim pilotem w tandemie, możesz polecieć nad teneryfą. Lot zaczyna sie w górach. Przelatujesz nad miejscowościami turystycznymi, pięknymi naturalnymi krajobrazami i lądujesz na wybrzeżu. Możesz wybrać jeden z dwóch oferowanych lotów. Różnią się one miejscem, wysokością i długością lotu.

 

Dowiedz się więcej

 

Lot paralotnią

REZERWUJ

Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mieli świetną zabawę. Płyniemy skuterami wodnymi wzdłuż niezwykle pięknych klifów południowego wybrzeża Teneryfy. Są tam jaskinie i groty w które można wpłynąć. Istnieją dzikie plaże nie dostępne od strony lądu. Sami decydujecie o prędkości płynięcia, możecie skakać na falach lub korzystając z dobrej pogody i pięknych widoków. Ponadto, bardzo często można zobaczyć delfiny i wieloryby.

 

Dowiedz się więcej

 

Safari na skuterach wodnych

REZERWUJ

Dla nurków organizujemy nurkowania wokół wyspy w najciekawszych miejscach. Nurkujemy z brzegu lub z łodzi pontonowej. Z kanaryjskimi żółwiami, płaszczkami, na wrakach zatopionych statków, w wulkanicznych jaskiniach i podziwiamy podwodne widoki Teneryfy. Dla każdego nurka dobieramy nurkowania do jego zainteresowań i poziomu przeszkolenia. Zapewniamy transport z hotelu, polskich instruktorów, wypożyczamy niezbędny sprzęt.

 

Nurkowanie (dla certyfikowanych nurków)

REZERWUJ

Pragniesz nowych emocji? Spróbuj nurkowania pod opieką osobistego instruktora i odkryj niesamowity podwodny świat Atlantyku! Nie wymaga umiejętności pływania, nie trzeba być wysportowanym. Musisz tylko chcieć! Otrzymasz krótkie szkolenie w języku polskim i instruktora. Zanurzysz się w małej zatoce gdzie żyją kanaryjskie żółwie. Lubią one towarzystwo człowieka i podpływają blisko, aby się przywitać.

 

Nurkowanie (próbne z żółwiami)

REZERWUJ

Polecane atrakcje sportowe na Teneryfie - w języku polskim

E X C U R S I O N S

КОНТАКТЫ

AVENTURA