TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE ?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Av. La Gaviota 1, lok. A3, Varadero

S.C. de Tenerife, Playa la Arena

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Oferujemy różnego typu pojazdy elektryczne. Rowery, skutery i wózki. Jest to idealny sposób na zwiedzanie najbliższej okolicy bez wysiłku. Pojazdy te mogą jeździć po ulicach i chodnikach. Dzięki czemu dojedziesz w miejsca dostępne dla pieszych. Baterie mają długą żywotnść i starczją na cały dzień przejażdżki. Pojazdy dostarczamy bezpłatnie do miejsca zamieszkania.

REZERWUJ

W samym sercu Teneryfy znajduje się majestatyczny Wulkan Teide (3718 m npm). Najwyższy szczyt w Hiszpanii i główna naturalna atrakcja Teneryfy. Każdy turysta przyjeżdżający na wyspę powinien odwiedzić Teide. Na trasie "Teide 1/2 dnia" udajemy się autobusem do Parku Narodowego Teide,  ogromnego starego krateru " Las Cañadas" o średnicy 17 kilometrów w którym znajduje się podnóże Wulkanu. Następnie chętni mogą się udać kolejką linową na wysokość 3550 metrów, do punktu widokowego, który ukazuje całą Teneryfę, ocean i inne wyspy archipelagu.

 

Rowery

REZERWUJ

 

Pojazdy elektryczne (rowery i wózki)

Jeden ze sposobów na zwiedzanie Teneryfy to jazda na skóterze. Posiadając prawojazdy katgorii B dla samochodów osobowych, możesz wypożyczyć skóter o pojemności 125 cc. Cena wynajęcia wlicza dwa kaski i ubezpieczenie. Nie trzeba wpłacać kaucji i zabezpieczenia karą kredytową. Nie ma limitu kiometrów.

 

Wynajem skóterów

REZERWUJ

Wyspę można zwiedzać na własną rękę wynajmując samochód. Należy jednak zwrócić uwagę na warunki wynajęcia w wypożyczalni, aby nie narazić się na dodatkowe koszta. Najważniejsze to rodzaj ubezpieczenia, poneważ drobne stłuczki w hiszpanii zdażająsię się często. Czasami również kradzieże.  Wypożyczenie samochodu u nas to 100% pewności.

- Pełne ubezpieczenie (bez wkladu własnego)!

- Bez kaucji

- Bez karty kredytowej

- Bez limitu kilometrów

- Dostawa do miejsca zamieszkania

 

 

Wynajem samochodów

REZERWUJ

Wynajem pojazdów - samochodów, motocykli, skuterów, rowerów

E X C U R S I O N S

КОНТАКТЫ

AVENTURA