TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Av. La Gaviota 1, lok. A3, Varadero

S.C. de Tenerife, Playa la Arena

 

ADRES BIURA

KONTAKT

TWÓJ KIERUNEK WYJAZDU  -  Wyspy Kanaryjskie

Korzystając z atrakcji które dla Ciebie przygotowaliśmy, otrzymujesz gwarancję jakości oferowanych usług. Planując i rezerwując swoje zwiedzanie jeszcze przed przybyciem na miejsce oszczędzasz 10% kosztów.

 

Posiadamy swoje biura i przedstawicielstwa w miejscu organizowanych atrakcji z informacją po polsku. Na naszej stronie znajdziecie rzetelne opisy najciekawszych miejsc do zwiedzania.

 

DLACZEGO Z NAMI?

Czytaj więcej

Jesteśmy polską Agencją Turystyczną i zajmujemy się organizacją aktywnego wypoczynku. Posiadamy własne wycieczki i atrakcje. Współpracujemy z firmami prowadzącymi swoją działalność turystyczną i sportową w języku polskim lub angielskim.

 

Organizujemy wycieczki fakultatywne, wypoczynkowe i sportowe dla pojedynczych zwiedzających i zorganizowanych grup.

 

O NAS

Czytaj więcej

Zobacz ofertę

Lanzarote słynie z wciąż aktywnych wulkanów które możemy zobaczyć na własne oczy. Wyspa oferuje piękne widoki i niezwykłe jeziora. Słynną postacią urodzoną na Lanzarote jest projektant i architekt

Cesar Manrique. Jego prace są wkomponwane w naturalny wygląd wyspy.

 

 

 

Lanzarote

Zobacz ofertę

Nazwa wyspy oznacza "silny wiatr". Fuerteventura jest pagórkowatą i raczej płaską wyspą, z pięknym piaszczystymi plażami. Dzięki swoim wiatrom jest Mekką windsurferów i kitesurferów. Słynie również z produkcji kozich serów eksportowanych na całą Europę.

Fuerteventura

Zobacz ofertę

Wyspa położona jest centralnie pośród Wysp Kanaryjskich. Podobnie do Teneryfy posiada kilka warstw klimatycznych i nazywana mini kontynentem. Jest bardzo lubiana przez polskich turystów, dzięki czemu znajomość języków obcych jest niepotrzebna.

 

Gran Canaria

Teneryfa jest największą wyspą w Archipelagu Wysp Kanaryjskich i najbardziej zaludnioną. Przyciąga również największą ilość turystów ze zględu na niezliczoną ilość atrakcji. Na Teneryfie znajduje się nawyższy szczyt w Hiszpanii, wulkan Teide. Nazywana jest kontynentem w miniaturze.

 

Teneryfa

Zobacz ofertę

Zwiedzaj Wyspy Kanaryjskie z nami i zaoszczędź na wszystkich atrakcjach

AVENTURA

 

E X C U R S I O N S

KONTAKT

  1. en

OTWARCIE WKRÓTCE

OTWARCIE WKRÓTCE

OTWARCIE WKRÓTCE